Materiały do pracy online z języka angielskiego i religii dla zerówek/ przedszkolaków dostępne w zakładce oddziały przedszkolne

Bal karnawałowy 2020 r.

W dniu 13.02.2020r. w Domu Grodzkim w Wojniczu odbyła się zabawa karnawałowa dzieci ze Szkoły Postawowej w Wojniczu. Imprezę prowadzili panowie z Pracowni Jaszczur & Przyjaciele. Dzieci w trakcie balu nie mogły się nudzić. Wszyscy uczestniczyli w tańcach i zabawach w specjalnie na tą okazję przygotowanych strojach. O miłą atmosferę zadbali jak zawsze rodzice, którzy przygotowali odpowiedni wystrój oraz przepyszny  poczęstunek.
Po dwóch godzinach intensywnych zabaw i pląsów wszyscy wrócili do swoich zajęć.

 

W grudniu 2019 roku uczniowie klas 3A oraz 3B brali udział w projekcie etwinning „Christmas Carol Video Exchange”. W projekcie brały udział dzieci z Grecji, Litwy, Polski, Czech, Hiszpanii i Portugalii. Uczniowie przygotowywali i nagrywali piosenki o tematyce świątecznej oraz kolędy. W tygodniu poprzedzającym święta dzieci miały okazje zobaczyć oraz posłuchać kolegów i koleżanki z państw biorących udział w projekcie.
 

Uczniowie klas 3A i 3B przygotowali piosenkę Little Drummer Boy oraz kolędę Silent Night.

 

Little Drummer Boy

https://www.youtube.com/watch?v=rRA2CNW9_5A&feature=youtu.be

 

Silent Night
https://www.youtube.com/watch?v=BylRWv3sYsI&feature=youtu.be

 

Dzieci brały również udział w projekcie „Handmade Christmas Cards”. Celem projektu była wymiana kartek bożonarodzeniowych z dziećmi ze Szkoły Podstawowej w Ansiao w Portugalii. Wykorzystując różne techniki uczniowie własnoręcznie wykonali kartki świąteczne, a następnie napisali życzenia w języku polskim oraz angielskim. Otrzymane z Portugalii piękne kartki z życzeniami napisanymi po portugalsku i angielsku wywołały dużo pozytywnych emocji i sprawiły dzieciom dużo radości. Było to bardzo ciekawe doświadczenie.

 

Oba projekty zostały przygotowane pod opieką Moniki Szczupak, Barbary Bodzioch i Anny Mikulskiej.

 

 

Nasze kartki w Portugalii i kartki od portugalskich kolegów i koleżanek

PROJEKTY ETWINNING KLAS 3A I 3B

IDĄ ŚWIĘTA
KONKURS PLASTYCZNY

© 2023 by HEAD OF THE CLASS. Proudly created with Wix.com

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • White Google+ Icon

PR / T 123.456.7890 / F 123.456.7899 / info@mysite.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
ROM00962